Trailer Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Szellemváros
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Raten Chromixen

Go down 
SzerzőÜzenet
Raten Chromixen
Lázadó; Parancsnok-helyettes
Lázadó; Parancsnok-helyettes
Raten Chromixen


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Feb. 24.

Karakter információ
Tapasztalat:
Raten Chromixen Left_bar_bleue6650/7500Raten Chromixen Empty_bar_bleue  (6650/7500)
Pénz: 510.000 ßeli /lekötve/
Vérdíj: 0

Raten Chromixen Empty
TémanyitásTárgy: Raten Chromixen   Raten Chromixen EmptyHétf. Feb. 25, 2013 4:27 am

Név: Raten Chromixen
Kaszt: Lázadó
Rang: Parancsnok-helyettes
Kor: 21
Nem: férfi
Képesség: Diszciplínák

Kinézet: Aranyló, félhosszú haj és szem. Nem tudni, hogy eredetileg is így nézett ki, vagy a Diszciplínák használatától változott meg így a kinézete. Bal karján egy apró, különleges eternal pose, ami csak vízszintes irányban tud forogni - és a sziget maradékát mutatja, ahol mestere lakik magányosan.

Jellem: Magának való, a hangulatok embere. Amikor olyan kedve van, mindenkin segít, de lehet, hogy másnap ugyan ezeket az embereket megtámadja az utcán. Sose lehet tudni, hogy mire számítson az ember - de ha valakit igazán megkedvel, azért a világ végére is elmegy, és ugyan így érez azok felé, akik rá vannak bízva - például a beosztottjai.
Vissza az elejére Go down
Raten Chromixen
Lázadó; Parancsnok-helyettes
Lázadó; Parancsnok-helyettes
Raten Chromixen


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Feb. 24.

Karakter információ
Tapasztalat:
Raten Chromixen Left_bar_bleue6650/7500Raten Chromixen Empty_bar_bleue  (6650/7500)
Pénz: 510.000 ßeli /lekötve/
Vérdíj: 0

Raten Chromixen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raten Chromixen   Raten Chromixen EmptySzer. Ápr. 10, 2013 9:06 am

Jelentések


Havi harc
Hardy és emberei ellenem, és embereim ellen
A küldetésünk lényege a tengerészet elterelése volt. A feladatot precízen, és sikeresen hajtottuk végre - miután a megfelelő helyszínen magunkra vontuk a figyelmet, ott tartottuk magunkat. A tengerészet ránk koncentrált, és megpróbált kifüstölni minket a kávéházból - sikertelenül. Veszteségek nélkül hajtottuk végre a küldetést, a főparancsnok megelégedésére. Jutalmam 100TP és 300.000ßeli volt.

Küldetések
"Hajtóvadászat"
A küldetésem egyszemélyes, könnyű feladat volt. Fel kellett kutatnom egy férfit, aki korábban lázadó volt - ráadásul az embereim egyike. Kilépett tőlünk, és el akarta adni a nálunk szerzett információit. Könnyedén jutottam el a Rasen szigetre, ahol aztán felelőtlenségemnek hála - megvédtem egy ártatlan civilt, akit tengerészek bántalmaztak - börtönbe jutottam egy másik férfival, Nathaniel Mandrake-kel. A kalózzal sikeresen megszöktünk, miközben megtaláltam a keresett személy. Ismét hibát vétettem, amikor lebuktattam magamat Mandrake előtt - bár rangomat nem tudta meg. Ezután elváltunk, és feltűnés nélkül jutottam ki a szigetről. Bár nem hajtottam végre tökéletesen a feladatom, a Parancsnokom 300 TP és 400.000 ßeli jutalmat adott át a sikeres küldetésért.
Vissza az elejére Go down
 
Raten Chromixen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raten Chromixen
» Raten Chromixen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trailer Park :: Nyilvántartás :: Adatlap :: Lázadó-
Ugrás: